Skip to main content

מזגן עילי

מזגן עילימזגן עילי

מזגן עילי 15,100BTU בקירור דגם Super Midea 18

סוג מוצר: חדש|דגם Super Midea 18
משתתף במבצע
 • אספקה מהירהאספקה מהירה
 • 16 תשלומים 16 תשלומים


תיאור המוצר

 • מזגן עילי 15,100BTU דגם Super Midea 18
   מבית טורנדו

  *טכנולוגית Gold Fin אשר מגדילה את אריכות חיי המזגן - ציפוי הידרופילי מוזהב ביחידה הפנימית והחיצונית המונע הצטברות קורוזיה.

  *אפשרות לכוון מראש את זמן ההדלקה ואת זמן הכיבוי.
  *מסנן פחם פעיל
  *מסנן סיבי פחם פעיל אלקטרוסטטיים עשוי מפחם פעיל ומסנן סיבים אלקטרוסטטיים. מסנן פחם פעיל מנטרל סוגי ריחות מסוימים כמו אמוניה (NH3), וכן מנטרל גזים כימיים מזיקים כמו פורמלין (HCHO). על ידי יצירת מטען חשמלי חיובי על משטח המסנן, לוכד מסנן הסיבים האלקטרוסטטיים חלקיקי אבק, עשן ושיער פרוות בעלי חיים, על מנת למנוע תגובות אלרגיות.
  *מערכת זרימת אוויר שקטה
  *מגנון עצמאי למניעת לחות
  *מצב "מניעת לחות" מפחית באופן יעיל את לחות האוויר שבחדר, מבלי להוריד את הטמפרטורה, ומבלי להפריע למנגנון הקירור של המזגן.

מפרט טכני

מקדם היעילות
תפוקת קירור 15,100 BTU
תפוקת חימום 15,371 BTU
מקדם יעילות בקרור COP 3.7934
מקדם יעילות בחימום COP 3.63
תכונות המזגן
טיימר
מצב שינה
מסנן פחם
שלט רחוק
מפשיר קרח
תווית אנרגיה
דירוג אנרגטי A
מידות
גובה 29.2 ס"מ
רוחב 92 ס"מ
עומק 22.5 ס"מ
מידות יחידה חיצונית
גובה 69.5 ס"מ
עומק 84.5 ס"מ
רוחב 33.5 ס"מ

פרטים נוספים

 • *Gold Fin-אריכות חיי המזגן - ציפוי הידרופילי מוזהב ביחידה הפנימית והחיצונית המונע הצטברות קורוזיה.
  *Timer-אפשרות לכוון מראש את זמן ההדלקה ואת זמן הכיבוי.
  *מסנן פחם פעיל-מסנן סיבי פחם פעיל אלקטרוסטטיים עשוי מפחם פעיל ומסנן סיבים אלקטרוסטטיים. מסנן פחם פעיל מנטרל סוגי ריחות מסוימים כמו אמוניה (NH3), וכן מנטרל גזים כימיים מזיקים כמו פורמלין (HCHO). על ידי יצירת מטען חשמלי חיובי על משטח המסנן, לוכד מסנן הסיבים האלקטרוסטטיים חלקיקי אבק, עשן ושיער פרוות בעלי חיים, על מנת למנוע תגובות אלרגיות.
  *נוגד אוויר קר-עם הפעלת מנגנון החימום, מווסתת מהירות המאוורר באופן אוטומטי, החל מהרמה הנמוכה ביותר ועד לרמה הקבועה מראש, בהתאם לעליית הטמפרטורה של המאייד. הפונקציה מונעת מאוויר קר לצאת החוצה עם הפעלת מנגנון החימום, מה שיוצר נוחות מרבית למשתמש.
  *מערכת זרימת אוויר שקטה-מערכת זרימת האוויר, המורכבת ממאוורר רחב קוטר, יכולה להפחית את הרעש הנגרם על ידי המזגן באמצעות הקטנת מהירות המאוורר. זאת מבלי להקטין את נפח זרימת האוויר ואת קיבולת התפוקה.
  *מצב טורבו-בעזרת פונקציה זו, יגיעו מנגנוני החימום והקירור של המערכת לתפוקה מרבית, יקררו או יחממו את החלל במהירות, ויביאו לטמפרטורה הרצויה בזמן הקצר ביותר האפשרי.
  *זרימת אוויר בזווית רחבה-עיצוב פתחי אוויר רחבים וזווית התנועה הרחבה שלהם, מאפשרים לאוויר החם או הקר להגיע גם לפינות החדר המרוחקות ביותר.
  *איזון טמפרטורה-מכיוון שניתן להתקין את המזגן בגבהים שונים על הקיר, קיים פער בין הטמפרטורה אותה קולטים חיישני הטמפרטורה של המערכת, לבין הטמפרטורה בפועל של רצפת החדר. בעזרת שינויים בחיווט, מתקנת מערכת ה-PCB הביתית את הסטייה שנוצרת במדידה.
  *מגנון עצמאי למניעת לחות-מצב "מניעת לחות" מפחית באופן יעיל את לחות האוויר שבחדר, מבלי להוריד את הטמפרטורה, ומבלי להפריע למנגנון הקירור של המזגן.
  *"עקוב אחרי"-בעזרת פונקציה זו, מופעל השלט רחוק המובנה בחיישן הטמפרטורה, וזה מחליף את החיישן של היחידה שבתוך המבנה. כתוצאה מכך, מערכת מיזוג האוויר היא זו ששולטת בטמפרטורת החדר, בהתאם לטמפרטורה שבסביבת השלט רחוק. כך "עוקבת" מערכת מיזוג האוויר אחר המשתמש.
  זרימת אוויר דו כיוונית
  מכיוון שהצפיפות של אוויר חם שונה מזו של אוויר קר, במצב קירור מוציאה היחידה שבתוך המבנה אוויר החוצה בכיוון אופקי, ובמצב חימום – בכיוון אנכי. טכנולוגיה זו מביאה לטמפרטורת חדר יציבה יותר ולתפעול נוח יותר של המזגן.
  *שינוי מצבים אוטומטי-במצב זה, משנה מערכת מיזוג האוויר את מצבי הפעולה שלה ואת היקפי התפוקה באופן אוטומטי, בהתאם להגדרות הראשוניות ולטמפרטורת החדר.
  *ערכה לטמפרטורת סביבה נמוכה-המזגן מצויד בערכה מובנית לטמפרטורת סביבה נמוכה, בה ניתן להשתמש גם בטמפרטורות נמוכות של עד °15.
  *פונקציית בקרה עצמית-בעזרת מנגנון בקרה, המזהה פעילות חריגה או כשל בתפקוד אחד ממרכיבי מערכת מיזוג האוויר, יודע המחשב הזעיר שבתוך המערכת לכבות את המערכת ולהגן עליה באופן אוטומטי. בד בבד יופיע קוד השגיאה הרלוונטי על צג היחידה שבתוך המבנה.
  *מנוע מאוורר חוץ ביתי בעל שתי מהירויות-מנוע זה מאפשר למערכת מיזוג האוויר לספק טווח רחב יותר של טמפרטורות, הן לקירור והן לחימום.
  *צנרת נחושת עם חריצים פנימיים בצורת טרפז-בהשוואה לצנרת הנחושת המסורתית, צנרת זו מאפשרת לכמות גדולה יותר של אוויר קר לעבור דרכה. מהלך זה מגביר את יעילות תהליך החלפת החום, ומפחית את צריכת החשמל תוך שמירה על אותה רמת תפוקה גבוהה.
  *מאייד רב מפרקי-במסגרת המרחב המוגבל של היחידה שבתוך המבנה, מסייע המאייד הרב מפרקי להגדלת שטח הפנים של המשטח מחליף החום, ובכך מגביר את יעילותו.
  *להבי אלומיניום הידרופיליים-מחליפי חום, העושים שימוש בלהבי אלומיניום הידרופיליים, מגבירים את יעילות מנגנון הקירור של יחידת מיזוג האוויר, על ידי כך שהם מאפשרים מעבר חופשי של מים מעובים בין הלהבים. ביחידה שמחוץ למבנה, מגבירים להבים אלה את יעילות מנגנון החימום באמצעות האצת תהליך ההפשרה.
  *מצב שינה-פונקציה זו מאפשרת למערכת מיזוג האוויר להגביר (במצב קירור) או להנמיך (במצב חימום) את הטמפרטורה במעלה אחת בכל שעה, במהלך השעתיים הראשונות, ולהישאר במצב זה במשך 5 שעות נוספות, בסיומן המערכת תכבה את עצמה אוטומטית. פונקציה זו תורמת הן לחיסכון באנרגיה, והן לנוחות רבה יותר בתפעול המערכת בשעות הלילה.
  *הפעלה מחדש באופן אוטומטי-במידה והמזגן נכבה בפתאומיות בשל קצר חשמלי או הפסקת חשמל, המערכת תפעיל את עצמה מחדש באופן אוטומטי לפי הגדר
הרשם לניוזלטר שלנו:ותוכלו להיות הראשונים לדעת על עדכונים, מבצעים ודילים יומיים